CATEGORIE  ECO UTILITEIT BED EN BREAKFAST
JAAR  2008 – 2010
OPPERVLAKTE   260 m2 /988 m3
LOCATIE  LELYSTAD

DOORS LOGIES EN ONTBIJT

LELYSTAD

Helemaal tot rust komen in een prachtige omgeving, genieten van elkaars gezelschap. Heerlijk wandelen, fietsen of juist helemaal niets en lekker cocoonen in je eigen romantische, knusse verblijf.

Wij nodigen u van harte uit om de rustieke sfeer te proeven en onze gastvrijheid te beleven.

‘Amerikaanse stijl met massief grenen!

DOORS LOGIES

Een unieke locatie.

BIOLOGIES LANDBOUWGEBIED

Doors Logies is gebouwd in Amerikaanse stijl met massief grenenhout. Aan een rustige landweg, even buiten Lelystad, vindt u in het biologische landbouwgebied, deze unieke locatie. 
Er zijn in totaal 6 tweepersoonskamers met eigen douche en toilet, waar u op basis van logies en ontbijt kunt logeren.

MEER ECO UTILITEIT PROJECTEN

VILLA KAKELBONT

Zevenkamp Rotterdam

KLEINE WIEL

Lent

PERMACULTUUR PAVILJOEN

Den Haag

MEER PROJECTEN

EXCLUSIEVE ECO HUIZEN

Cpo projecten

catalogus

Natuurlijk voor u!

Samen UW droom waarmaken!

Bent u bezig met verbouw of nieuwbouw plannen. Heeft u een kavel of zicht op een kavel? En hebt u behoefte aan een professional die u kan helpen om uw plannen verder vorm te geven?

Neem dan contact met ons op voor het maken van een vrijblijvend kennismakings gesprek!

Samen jouw droom waarmaken!

Ben je bezig met verbouw of nieuwbouw plannen. Heb je een kavel of zicht op een kavel? En heb je behoefte aan een professional die je kan helpen om jullie plannen verder vorm te geven?

Neem dan contact met ons op voor het maken van een vrijblijvend kennismakings gesprek!

Pin It on Pinterest