SLIJK-EWIJK – Ik kijk met een voldaan gevoel terug op de buitengewone excursie naar De Ottenburg, die slechts een week geleden plaatsvond. Meer dan 40 enthousiaste mensen hebben deelgenomen aan deze verrijkende ervaring, en ik wil graag mijn oprechte dank uitspreken aan iedereen die aanwezig was.
Het was werkelijk inspirerend om te zien hoe onze bezoekers zich lieten onderdompelen in de unieke architectonische pracht en duurzame visie van De Ottenburg.
De levendige gesprekken, de gedeelde bewondering voor het ontwerp en de nieuwsgierigheid naar het verhaal erachter hebben deze excursie tot een onvergetelijke gebeurtenis gemaakt.
Een speciaal woord van dank aan het team dat De Ottenburg mogelijk heeft gemaakt: Eric Bossink (de gepassioneerde opdrachtgever), Rinus Roelofs (de geniale beeldend kunstenaar) en Arjan Habraken (met zijn constructeursteam van SID studio), waarvan Tom Godthelp aanwezig was.
Ik wil ook Eric en Allinda bedanken voor hun warme ontvangst en de tijd die ze hebben genomen om hun inzichten en ervaringen te delen. Het was bijzonder verrijkend om deelgenoot te zijn van de creatieve processen en de gedachtegang achter dit architectonisch meesterwerk.
We hopen dat deze excursie niet alleen een educatieve ervaring was, maar ook een bron van inspiratie voor iedereen die aanwezig was. Het is geweldig om te zien hoe architectuur, natuur en duurzaamheid samenkomen en ons allen aansporen om bewuster en harmonieuzer met onze omgeving om te gaan.
Het boekje over De Ottenburg is nu te downloaden op de website van ORIO architecten: https://orioarchitecten.nl/downloads-info-orio/
Nogmaals dank aan iedereen die heeft bijgedragen aan het succes van deze excursie. Laten we de inspiratie die we hebben opgedaan koesteren en samen streven naar een toekomst waarin architectuur en natuur hand in hand gaan.










